Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Referencje

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, którzy powierzają nam techniczną obsługę imprez, eventów, konferencji. Dlatego też nieustannie inwestujemy w nowe oświetlenie sceniczne, projektory, markową aparaturę konferencyjną i kongresową. Dokładamy również wszelkich starań, by nasze usługi były na najwyższym poziomie, a poziom obsługi i kontaktu z klientem nie pozostawiał żadnych wątpliwości, iż jesteśmy jedną z najlepszych firm kongresowych w Polsce. Nasze dotychczasowe realizacje i zaangażowanie oraz profesjonalizm zostały docenione przez firmy o różnym profilu działalności, instytucje, urzędy i hotele.

  Ministerstwo Infrastruktury

  Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

  Hotel Sheraton Kraków

  Hotel Sheraton Sopot

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

  Urząd Marszałkowski

  Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów

 Polska Agencja Prasowa

  IDFX

  Behlert&Behlert


WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji

Administratorem Państwa danych osobowych jest BSC AV Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Chełmska 21, Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji celów handlowych oraz zawierania bądź realizacji zawieranych umów. Administrator nie będzie bez pisemnej zgody przekazywał jakichkolwiek danych osobowych podmiotom trzecim. W przypadku powzięcia wiedzy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z obowiązującymi przepisami prosimy o powiadomienie nas o tym przesyłając maila na adres iod@bscav.eu. Przysługuje także Państwu prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.