Obsługa techniczna eventów – Obsługa techniczna konferencji – BSC AV

NAGŁOŚNIENIE ESTRADOWE

before-bscav

Nagłośnienie eventów i imprez

Dbamy, aby słyszalność Państwa wydarzenia była dobra w każdym miejscu. Dopasujemy system nagłośnieniowy do wielkości i kształtu pomieszczenia oraz dobierzemy akcesoria dla najbardziej złożonych potrzeb scenicznych. Nagłośnienie imprez, eventów, konferencji to nasza specjalność.

Podczas eventów typu gale, bankiety, imprezy rocznicowe często, w ramach oprawy artystycznej, zapraszane są na występ gwiazdy sceny polskiej lub zagranicznej. W takim przypadku konieczne jest zapewnienie nagłośnienia uznanych, światowych marek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi koncertowe systemy L-Acoustics, które charakteryzują się najwyższą selektywnością dźwięku i spełniają wymagania każdego artysty.

  • System wyrównany liniowo KARA ma kompaktową i lekką konstrukcję, dzięki której możemy ją zastosować w miejscach o ograniczonym obciążeniu oraz tam, gdzie masywne systemy nagłośnieniowe wpływają negatywnie na estetykę wydarzenia. Kara zapewnia przejrzystość oraz precyzję dla wokalu, mowy i instrumentów wiodących. Każdy z głośników w kierunku poziomym pokrywa równomiernie dźwiękiem przestrzeń pod kątem 110°, dzięki czemu możemy precyzyjnie nagłośnić szeroką przestrzeń jednocześnie unikając nakładania się fal dźwiękowych. Najnowocześniejsze rozwiązania olinowania zapewniają dokładność i szybkie strojenie.
  • ARCS to uniwersalny zespół głośnikowy oparty na głośnikach 15” i aktywnym podziale pasma. Został zoptymalizowany pod kątem wysokiej siły uderzenia i średniej mocy. Adaptacyjna i przewidywalna kierunkowość jest dostosowana do wielu geometrii nagłaśnianej powierzchni. Zapewnia stały balans tonalny na całej nagłaśnianej przestrzeni. Ten system dedykujemy zarówno do wnętrz, gdzie oprawa muzyczna eventu przewiduje dynamikę i głośność niskich tonów, jak i na mniejsze imprezy plenerowe.

 

W połączeniu z cyfrowymi mikserami oraz bogatym wyborem mikrofonów pojemnościowych i dynamicznych nagłośnimy praktycznie każdą gwiazdę na Państwa evencie.
Nagłośnienie imprez począwszy od kameralnych po bankiety, koncerty i pokazy w dużych obiektach widowiskowych to nasza specjalność.

nagłośnienie instrumentów (backline)

Dysponujemy szeroką bazą mikrofonów pojemnościowych i dynamicznych między innymi marek: Shure, Sennheiser, AKG oraz statywów mikrofonowych dedykowanych do nagłaśniania instrumentów muzycznych. Po kontakcie z akustykiem zespołu przygotujemy cały zestaw zapewniający najlepszą słyszalność koncertu. Muzykom zaś zapewnimy głośniki odsłuchowe o najlepszych parametrach.

before-bscav

miksery cyfrowe

Polecamy konsolety marek Soundcraft, Allen&Heath, Yamaha, Behringer, DiGiCo. Nasze miksery cyfrowe spełniają wymaganie techniczne riderów kontrolując nagłośnienie frontowe i sceny oraz opóźnienia. Zapewnimy idealną słyszalność całego eventu.

before-bscav

nagłośnienie konferencji

Dzięki naszym dużym zasobom sprzętowym (głośników konferencyjnych, mikserów dźwięku i mikrofonów bezprzewodowych) oraz wyspecjalizowanemu zespołowi techników konferencyjnych mamy możliwość realizacji nagłośnieniowych nawet w kilkudziesięciu miejscach równolegle.

Zapraszamy do przejrzenia naszego facebooka, na którym można zobaczyć relacje z wydarzeń, które obsługiwaliśmy.
Polecamy także zapoznać się z naszą ofertą na oświetlenie imprez

Chciałbyś skorzystać z naszej oferty?
Wybierz dowolną formę kontaktu i przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi!