Obsługa techniczna eventów – Obsługa techniczna konferencji – BSC AV

O nas - bscav

before-bscav

BSCAV - działamy od ponad 20 lat

Jesteśmy uznaną na rynku marką realizującą obsługę techniczną eventów oraz liderem wśród firm kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w nagłośnieniu, oświetleniu, obsłudze tłumaczeniowej, multimediach i systemach konferencyjnych.
Dzięki zaufaniu naszych klientów już ponad 20 lat świadczymy usługi na rynku wydarzeń krajowych i międzynarodowych: gal, bankietów, konferencji, koncertów, jak i imprez kameralnych. Specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam w optymalny sposób zaprojektować event tak, aby spełniał koncepcje nawet najbardziej wymagających organizatorów. Bogate zaplecze sprzętowe umożliwia nam realizacje na poziomie, który przekłada się na satysfakcję klienta.

Nieustannie poszerzamy ofertę o nowoczesny sprzęt i zaawansowane technologie, aby móc jak najlepiej sprostać oczekiwaniom firm korzystających z oferowanych przez nas usług.

BSC AV jest polskim przedstawicielem sieci Congress Rental Network.

BSC AV jest przedstawicielem Congress Rental Network – światowej sieci firm świadczących usługi realizacji technicznej najwyższej jakości i z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu kongresowego.