Obsługa techniczna eventów – Obsługa techniczna konferencji – BSC AV

OŚWIETLENIE ESTRADOWE

before-bscav

oświetlenie imprez - oświetlenie stradowe - oświetlenie sceniczne

Doświadczenie w aranżacjach oświetlenia architektonicznego i efektowego sprawia, iż każdy event z firmą BSC AV zyskuje niepowtarzalny charakter. Szeroka baza nowoczesnego sprzętu estradowego daje nam możliwości spełnienia każdego rideru technicznego. Oświetlenie imprez i eventów jest naszą specjalnością.

Oświetlenie koncertów gwiazd sceny polskiej i zagranicznej wiąże się ze spełnieniem rideru technicznego. Nasze zasoby w zakresie oświetlenia inteligentnego typu spot, wash, beam uznanych na świecie marek dają Państwu możliwość spełnienia wymagań artystów. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi realizatorów BSC AV dobierzemy również najbardziej optymalny do wydarzenia sprzęt w przypadku występów, gdzie nie mamy narzuconej listy urządzeń. Sprawimy, że realizacja oświetleniowa na długo pozostanie w pamięci jako niezwykłe widowisko muzyczno-wizualne.

Oświetlenie sceniczne powinno być traktowane jako forma sztuki, która spaja wszystko to, co dzieje się na scenie. Dzięki światłu nie tylko możliwe jest dostrzeżenie najdrobniejszych detali, ale również stworzenie odpowiedniego klimatu, podkreślenie dynamiki ruchu, nadanie tempa trwającej akcji oraz wzmożenie koncentracji i emocji publiczności. Właściwie wykorzystane, wskazuje na konkretne osoby, scenografię czy rekwizyty. W wielu przypadkach jest to, jak ostatnie ruchy pędzla na obrazie malarskiego mistrza – decyduje o finalnym odbiorze wydarzenia przez widzów.


Doświadczeni specjaliści, zajmujący się aranżacją oświetlenia estradowego mogą przekształcić nawet najbardziej schematyczne eventy w ekscytujące doświadczenie. Posługując się kształtami, barwą i natężeniem światła uatrakcyjniają takie wydarzenia, jak: koncerty, spektakle, konferencje, prezentacje, spotkania sprzedażowe, biznesowe oraz wiele innych, różnego rodzaju widowisk.

before-bscav

co gwarantuje dobre oświetlenie estradowe

Oświetlenie sceniczne pełni podczas wydarzeń cztery główne funkcje, do których zaliczamy:

  • widoczność – widzowie mogą dojrzeć wszystko, co dzieje się na scenie, światło kieruje uwagę publiczności w pożądane np. przez reżysera miejsce,
  • kompozycję – w przypadku wydarzeń, takich jak np. spektakle, reżyser oświetlenia ściśle współpracuje z projektantem sceny, by upewnić się, że aktorzy, tło lub ważne rekwizyty są odpowiednio widoczne dla publiczności,
  • nastrój – oświetlenie ma zdolność wpływania na nastrój tłumu; zmiana może być dynamiczna lub łagodna, nieść z sobą bardzo zróżnicowane emocje,
  • integrację – w przypadku większości wydarzeń światło powinno wyglądać naturalnie dla otoczenia, tworzyć jego nieodłączny element.
    Nasza firma zajmuje się profesjonalnym oświetleniem scenicznym bez względu na lokalizację wydarzenia. Możemy instalować i obsługiwać kompletny system w salach koncertowych, klubach, teatrach, centrach konferencyjnych, aulach, kościołach oraz podczas imprez w plenerze.

oświetlenie efektowe

Ten rodzaj oświetlenia może nadać wnętrzom wyjątkowy klimat. Atmosferę kolorystyczną tworzymy dzięki najnowocześniejszym urządzeniom LED BAR i LED PAR, charakteryzującymi się wysoką jasnością oraz diodami RGBAW, by każdy kolor był dla Państwa dostępny.
Nasze urządzenia charakteryzuje znikoma emisja promieniowania UV dlatego idealnie nadają się do oświetlania obiektów zabytkowych. Dodatkowy efekt wyświetlania wzorów osiągamy dzięki głowom ruchomym typu SPOT z szeroką gamą gotowych struktur, które nadadzą wnętrzom dodatkowy klimat.
Oświetlenie efektowe sprawia, iż Państwa impreza zyskuje niepowtarzalny charakter i na długo zapada w pamięci zaproszonych gości. Oświetlenie architektoniczne wewnętrzne to również doskonałe dopełnienie scenografii. Oświetlenie architektoniczne ma moc nie tylko wydobywania detali i podkreślania zalet wnętrza, ale również ukrywania mankamentów i niedociągnięć architektonicznych.
Warto korzystać z usług doświadczonych specjalistów, ponieważ nieodpowiednio dobrane lub źle wykorzystane oświetlenie efektowe może wpływać negatywnie na samopoczucie gości. Zbyt jasne razi i męczy oczy, natomiast zbyt ciemne wprowadza posępną atmosferę i utrudnia obserwowanie tego, co dzieje się w pomieszczeniu. W BSC AV dysponujemy szerokim wyborem dekoracyjnych i funkcjonalnych opcji oświetlenia efektowego. Dopasujemy je zarówno do warunków zabudowy, oczekiwań organizatora, jak i tematyki eventu.

before-bscav

oświetlenie architektoniczne

Ten typ oświetlenia akcentuje wyjątkowe walory elewacji budynków. Polecamy urządzenia zewnętrze w technologii LED. Podkreślą one architekturę obiektu oraz sprawią, iż Państwa event będzie widoczny z daleka.
Nasze realizacje obejmują także oświetlenie architektoniczne, które doskonale sprawdza się w przypadku wszelkiego rodzaju wydarzeń na świeżym powietrzu z wykorzystaniem dowolnej zabudowy. Po zapadnięciu zmroku podkreśla walory wybranych punktów miasta, tworząc magiczny klimat. Poszczególne elementy oświetlenia architektonicznego są narażone na negatywne działanie warunków atmosferycznych, dlatego dbamy o to, by wyróżniała je wyjątkowa wytrzymałość.

before-bscav

oświetlenie konferencji

W przypadku konferencji organizatorzy często nie biorą pod uwagę potrzeby oświetlenia, a odgrywa ono równie ważną rolę, co jej nagłośnienie i profesjonalne systemy konferencyjne. Światło profilowe sceny sprawi, że prelegenci będą dobrze widoczni dla uczestników i kamer, zaś oświetlenie całej sali zapewni klimat adekwatny do tematyki i formy spotkania.
W zależności od oczekiwań Klienta możemy stworzyć klimat towarzyszący kameralnym imprezom, jak też zadbać o oprawę świetlną typową dla prestiżowych wydarzeń.
profesjonalne oświetlenie konferencji i eventów biznesowych
Wiemy, jak dobrać oświetlenie nie tylko imprez kulturalnych, ale również formalnych wydarzeń, np. spotkań firmowych czy konferencji. Odpowiednia barwa oraz natężenie światła w tym przypadku ma niebagatelne znaczenie. Bardzo często decyduje o odbiorze osób przemawiających do publiczności, podkreślając ich profesjonalizm i wzbudzając zaufanie. Należy zadbać o odpowiednią jakość oprawy konferencji także wtedy, gdy wydarzenie transmitowane jest online lub w telewizji. W BSC AV zadbamy o realizację tego zadania na najwyższym możliwym poziomie.
Dziesiątki zrealizowanych wydarzeń, nowoczesny sprzęt i nieustannie aktualizowana wiedza to atuty, dzięki którym możemy gwarantować oświetlenie estradowe kompleksowo dopasowane do wymagań organizatora oraz specyfiki eventu. W oparciu o rider techniczny lub innego rodzaju wytyczne tworzymy maksymalnie bezpieczne, niezawodne instalacje. Następnie obsługujemy system oświetlenia, zwracając uwagę na wszystkie szczegóły. Profesjonalizm naszych działań potwierdzają dziesiątki zadowolonych klientów. Jeśli potrzebują Państwo doświadczonego zespołu, przed którym oświetlenie konferencyjne, eventowe lub efektowe nie ma tajemnic – zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Chcecie Państwo zobaczyć, jak sprawuje się nasz sprzęt? Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na youtube.
Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą na multimedia  

Chciałbyś skorzystać z naszej oferty?
Wybierz dowolną formę kontaktu i przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi!