Obsługa techniczna eventów – Obsługa techniczna konferencji – BSC AV

Konferencje online

before-bscav

wirtualne studio

Po pandemii koronawirusa Covid-19, BSC AV wyszło na przeciw potrzebom Klientów i stworzyło ofertę realizacji w pełni bezpiecznych, wirtualnych eventów, których uczestnicy pozostają w domu. Do dyspozycji oddajemy także wirtualne, w pełni wyposażone Studio do transmisji Waszych wydarzeń.

Stworzyliśmy dla Was, w pełni wyposażone, dwa studia do transmisji wideokonferencji. W przestrzeniach znajduje się kompletne zaplecze techniczne niezbędne do transmisji obrazu i multimedialnej realizacji. Przestrzenie te możemy wyposażyć w dowolną scenografię.

Nasze studia mieszczą się w Warszawie, na terenie WFDiF przy ulicy Chełmskiej 21 w budynku 23 oraz 30.

wirtualny event wirtualna konferencja

Proponujemy Państwu nowoczesne narzędzie, które łączy w sobie funkcje wideokonferencji, webinarów oraz streamingu dając możliwość przeprowadzenia wirtualnej konferencji, czy eventu nawet dla 1000 osób dokładnie w taki sposób, jakby się to odbywało podczas eventu i konferencji klasycznego (stacjonarnego).

Nasz program wysyła do uczestników e-maile z zaproszeniem na dedykowaną platformę, która oferuje:

  • sprzedaż biletów
  • kontakt z uczestnikami e-mail lub sms
  • dostęp do eventu tylko po zalogowaniu – pełna kontrola uczestników
  • transmisję online z naszego studia lub wskazanego przez Was, dowolnego miejsca – obraz prelegenta i jego prezentacja w osobnych oknach (picture in picture)
  • interakcję z widzami – możliwość zadawania pytań przez uczestników konferencji
  • czat
  • uporządkowaną agendę
  • wirtualny networking w formie spotkań 1:1 w ramach wirtualnego eventu

Event on-line możemy również transmitować ze wskazanego przez Ciebie miejsca, wcześniej wyposażając je, zgodnie z wizją klienta w spektakularną scenografię oraz oprawę multimedialno-oświetleniową.

before-bscav

realizacja wideokonferencji

Wideokonferencje, nazywane przez niektórych także konferencjami wirtualnymi lub telekonferencjami internetowymi, to system komunikacji, który pozwala ludziom w różnych lokalizacjach rozmawiać i widzieć się nawzajem na żywo za pomocą odpowiedniego sprzętu. Wdrożenie tego typu spotkań pozwala toczyć efektywne dyskusje biznesowe, omawiać projekty, konsultować się z Klientami, zwoływać zebrania i prowadzić wiele innych czynności w dowolnej lokalizacji, bez konieczności wychodzenia z biura czy domu. Organizacja telekonferencji internetowej z użyciem wideo to doskonałe rozwiązanie w trakcie sytuacji kryzysowych, które niekiedy ograniczają możliwości poruszania się oraz spotykania w grupach, ale ma także mnóstwo równie istotnych zalet, jak np. obniżenie kosztów firmy lub oszczędność czasu pracowników.

before-bscav

wirtualne konferencje z dźwiękiem i obrazem najwyższej jakości

Jedną z naszych specjalności jest organizacja wideokonferencji lub transmisja konferencji zarówno dla dużych, jak i kilkuosobowych zespołów. Korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych, umożliwiamy prowadzenie rozmów z wykorzystaniem dźwięku i obrazu w dowolnych lokalizacjach. Dzięki zaawansowanym sprzętom audio oraz wideo gwarantujemy najwyższej jakości połączenie, bez zakłóceń, szumów czy zniekształceń. Dbamy o ich dynamikę, czystość dźwięku oraz czytelność obrazu. To sprawia, że doskonale widoczni są nie tylko rozmówcy, ale i materiały, które prezentują. Nasze innowacyjne systemy zapewniają niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, które wprowadza funkcjonowanie biznesu czy instytucji na zupełnie nowy poziom.

before-bscav

organizacja wideokonferencji i jej typy

Realizacja telekonferencji internetowej z kamerą wideo może odbywać się w kilku typach. Wymieniamy wśród nich m.in.:

typ punkt – polega na łączeniu dwóch lokalizacji, w których znajdują się poszczególne osoby lub grupy osób. Realizacja wideokonferencji w tym trybie wymaga użycia tylko dwóch terminali i stanowi najprostszą w obsłudze metodę
typ wielopunktowy – stosowany, gdy lokalizacji, w których znajdują się rozmówcy, jest więcej niż dwie. Do płynnego połączenia ich między sobą stosuje się specjalistyczne urządzenia sieciowe, np. serwery telekonferencyjne.
W typie wielopunktowym realizacji telekonferencji możemy wyróżnić kilka dodatkowych podtypów. Do nich zaliczają się m.in.:

typ konferencyjny – na jednym ekranie widać podzielone obszary z kilkoma rozmówcami, z różnych miejsc,
typ lektorski – wszystkie osoby w poszczególnych lokalizacjach widzą tzw. lektora, natomiast lektor widzi jedynie osobę aktualnie mówiącą,
typ dyskusji – osoba, która w danym momencie mówi, jest widziana przez wszystkich uczestników telekonferencji,
typ zarządczy – jedna osoba w pełni kontroluje przebieg całej wideokonferencji, udziela głosu i decyduje, jaki obraz ma zostać w danej chwili wyświetlony.

before-bscav

bezpieczeństwo w prowadzeniu zdalnych spotkań

Realizacja wirtualnej konferencji prowadzona przez naszą firmę opiera się o wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Dbamy nie tylko o jakość audio i wideo, ale również bezpieczeństwo samego połączenia. Informacje przekazywane podczas rozmów nie dotrą do osób niepowołanych. To niezwykle ważna kwestia np. podczas organizowania wideokonferencji biznesowej, na której zarząd omawia kluczowe dla przedsiębiorstwa dokumenty, procesy czy inwestycje. Zapewniamy wyjątkowo stabilne, szyfrowane połączenie oraz płynne prowadzenie spotkania

before-bscav

organizacja wirtualnej konferencji – zalety

Zdalne spotkania pozwalają poszczególnym uczestnikom na interakcję i komunikację wizualną bez konieczności gromadzenia się w jednym miejscu. Wśród najczęściej wymienianych korzyści tego typu rozwiązania są oszczędności związane z kosztami podróży, zakwaterowania czy wynajęcia dużych sal konferencyjnych. Istotną zaletę stanowi także czas przeznaczony na przygotowanie do spotkania – uczestnicy nie muszą tracić wielu godzin na dojazdy.
Coraz więcej osób dostrzega również takie plusy, jak np. możliwości najnowszych technologii w prezentowaniu poszczególnych dokumentów, prezentacji i innych materiałów bezpośrednio z komputera, z którego dana osoba prowadzi rozmowę. Realizacja wideokonferencji wpływa na tempo podejmowania decyzji, maksymalnie optymalizując wykorzystanie czasu przeznaczonego na spotkanie. Wdrożona do działalności firmy zamiast klasycznego kontaktu telefonicznego znacznie podnosi poziom obsługi Klienta. Świadczy o prowadzeniu biznesu w zgodzie z duchem najnowszych trendów czy technologii.

before-bscav

tłumaczenia symultaniczne online

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom sprzętowym posiadamy możliwość przekładu konferencji online na kilkanaście języków równolegle, tak aby każda osoba mogła czynnie uczestniczyć w wydarzeniu niezależnie od języka, jakim się posługuje.

before-bscav

wideokonferencja dla prelegentów zagranicznych

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom polegającym na łączeniu funkcji naszych zaawansowanych mikserów wizji oraz oprogramowania do konferencji online, możemy również transmitować wykłady prelegentów, którzy nie mogli osobiście przyjechać do wirtualnego studia.
Wszystko po to, aby eventy i konferencje odbywały się zachowaniem bezpieczeństwa uczestników.

Chcecie Państwo zobaczyć, jak sprawuje się nasz sprzęt? Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na youtube.
Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą realizacji webinarów i streamingu online

Chciałbyś skorzystać z naszej oferty?
Wybierz dowolną formę kontaktu i przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi!