Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Nagłośnienie eventów oraz kompleksowa obsługa techniczna imprez

Kontakt z BSC AV

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące zarówno zakresu usług, jak też aspektów technicznych. Wieloletnie doświadczenie w oświetlaniu, nagłaśnianiu eventów, obsłudze systemów do głosownia oraz w kompleksowej obsłudze technicznej imprez, w tym także imprez masowych, sprawia, że jakość naszych usług jest satysfakcjonująca nawet dla najbardziej wymagających Klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.

Centrala w Warszawie

 

         BSC AV Sp. z o.o.
         00-724 Warszawa
         ul. Chełmska 21
         NIP 951 232 68 73
         tel.+48(22) 841 06 00
         e-mail: biuro@bscav.eu
          

Filia w Krakowie


tel. +48 (12) 417 40 69
e-mail bsckrakow@bscav.eu

Filia w Poznaniu


tel. +48 (61) 307 01 51
e-mail bscpoznan@bscav.eu

Filia w Sopocie


tel. +48 (58) 380 04 68
e-mail bscsopot@bscav.eu

 

Do:

Treść wiadomości:

Przepisz kod z obrazka:


WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji

Administratorem Państwa danych osobowych jest BSC AV Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Chełmska 21, Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji celów handlowych oraz zawierania bądź realizacji zawieranych umów. Administrator nie będzie bez pisemnej zgody przekazywał jakichkolwiek danych osobowych podmiotom trzecim. W przypadku powzięcia wiedzy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z obowiązującymi przepisami prosimy o powiadomienie nas o tym przesyłając maila na adres iod@bscav.eu. Przysługuje także Państwu prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.