Posiedzenie Komitetu Wojskowego NATO | Realizacje BSCAV
Posiedzenie Komitetu Wojskowego NATO | Realizacje BSCAV
Posiedzenie Komitetu Wojskowego NATO | Realizacje BSCAV
Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Galeria

Specjalizujemy się w technicznej obsłudze eventów. Zapewniamy dyskotekowe oświetlenie sceniczne, nagłośnienie konferencyjne i koncertowe, systemy do głosowania. Organizujemy i jesteśmy odpowiedzialni za obsługę techniczną zarówno małych imprez w hotelach, jak również eventów, koncertów, gali, przedstawień. Obsługujemy eventy krajowe oraz zagraniczne. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, przedstawiającej niektóre z naszych realizacji. Nieustanie rozszerzamy naszą ofertę o nowe systemy konferencyjne i oświetleniowe, systemy do głosowania, a także systemy wizyjne renomowanych producentów.

 


WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji

Administratorem Państwa danych osobowych jest BSC AV Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Chełmska 21, Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji celów handlowych oraz zawierania bądź realizacji zawieranych umów. Administrator nie będzie bez pisemnej zgody przekazywał jakichkolwiek danych osobowych podmiotom trzecim. W przypadku powzięcia wiedzy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z obowiązującymi przepisami prosimy o powiadomienie nas o tym przesyłając maila na adres iod@bscav.eu. Przysługuje także Państwu prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.