Obsługa techniczna eventów – Obsługa techniczna konferencji – BSC AV

DEBATA ONLINE

before-bscav

realizacja debaty online

Debata to jedna z ważniejszych form komunikacji i wymiany argumentów na różnych płaszczyznach życia społecznego. Ten sposób dyskusji z powodzeniem wykorzystuje się m.in. w publicystyce, biznesie, nauce, edukacji oraz oczywiście w polityce, gdzie jest najbardziej popularny. Niestety nie zawsze istnieją warunki umożliwiające przeprowadzenie wydarzenia na żywo. Nie oznacza to jednak, że brak takich perspektyw wyklucza możliwość wymiany poglądów i stanowisk – rozwój współczesnej technologii sprawił, że nic nie stoi na przeszkodzie realizacji debaty w formie zdalnej.

BSC AV może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze technicznej różnego rodzaju eventów o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym. W naszej ofercie oprócz takich usług jak konferencja czy streaming online, znajduje się również realizacja oraz transmisja debaty, którą można zorganizować w formie zdalnej dla niezliczonej ilości uczestników. Usługa daje ogromne możliwości poszerzania wiedzy i wyrażania poglądów na bardzo podobnych warunkach, jakie istnieją podczas tradycyjnej formy na żywo. Jest to również idealne rozwiązanie, jeśli musimy zorganizować walne zgromadzenie online, a warunki nie pozwalają na przeprowadzenie go na żywo. Plus niewątpliwie stanowi fakt, że osoby biorące udział w wydarzeniu znajdują się w bardziej komfortowej sytuacji, gdyż nie muszą opuszczać swojego miejsca zamieszkania, aby czynnie uczestniczyć w dyskusji.

co oferujemy w ramach realizacji debaty online?

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym oferowana przez nas realizacja oraz transmisja debaty przeprowadzana jest na najwyższym poziomie i zapewnia dostęp do nowoczesnych rozwiązań ułatwiających aktywny udział w evencie.
Najważniejsze narzędzia umożliwiające sprawne przeprowadzenie debaty online to:

 • odpowiednio dostosowany formularz rejestracyjny,
 • indywidualne logowanie dla każdego uczestnika wydarzenia wykluczające udział przypadkowych osób,
 • możliwość odtwarzania debaty na każdym urządzeniu z przeglądarką WEB
 • indywidualny dostęp do mailingu przesyłanego uczestnikom przed debatą,
 • bramka SMS umożliwiająca przypomnienie o terminie planowanego wydarzenia,
 • możliwość głosowania oraz czynnego uczestnictwa w trwającej debacie,
 • moderacja oraz możliwość wyświetlania zadawanych przez uczestników pytań,
 • szczegółowy raport podsumowujący wydarzenie uwzględniający statystyki oglądalności.
 • standardowy dostęp do debaty dla 100 uczestników lub dla dowolnej ilości osób po indywidualnej wycenie usługi,
 • kompleksowe i profesjonalne wsparcie techniczne podczas procesu realizacji oraz transmisji debaty,
 • możliwość jednoczesnej prezentacji 8 wykładowców,
 • streaming w jakości transmisji HD + serwer (w razie potrzeby możliwe jest przesyłanie strumieniowe prowadzone w kilku językach),
 • udostępnianie i odtwarzanie różnorodnych materiałów informacyjnych takich jak np. prezentacje, statystyki, materiały video itp.
before-bscav

realizacja debaty w wersji rozszerzonej

Drugi, bogatszy wariant realizacji debaty przez BSC AV obejmuje dodatkowo:

możliwość przeprowadzenia profesjonalnej transmisji z użyciem kamer z operatorami i z wykorzystaniem wirtualnego studia w siedzibie firmy BSC AV
Lub instalację wymaganego sprzętu technicznego (mikrofony, kamery, miksery) we wskazanym przez klienta miejscu,
zaawansowaną realizację multimedialną, w tym wirtualne tło dla wystąpień, animacja okien z prelegentami lub prezentacją, animowane belki.

before-bscav

debata online – korzyści

Choć debata na żywo w tradycyjnej formie zapewne jest bardziej znana, to trzeba zauważyć, że ta przeprowadzana zdalnie ma wiele zalet, które w dzisiejszych czasach zyskują na znaczeniu. Przede wszystkim daje możliwość czynnego brania udziału w wydarzeniu osobom przebywającym w różnych miejscach, a nawet mówiącym w różnych językach. Poza tym nie wymaga fizycznej obecności, a także niweluje koszty związane z ewentualną podróżą i zapewnieniem członkom odpowiedniej ilości czasu przeznaczonego na dotarcie na miejsce spotkania. To wygodne nie tylko w przypadku organizacji debaty, ale również innych spotkań – na przykład walnego zgromadzenia. Organizacja debaty online likwiduje również problemy związane z wynajęciem sali i zapewnieniem obsługi wszystkich gości. Ten sposób komunikacji umożliwia także wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które pozwalają na ciekawą prezentację treści dostępnych dla właściwie nieograniczonej liczby uczestników.

Zapraszamy do przejrzenia naszego facebooka, na którym można zobaczyć relacje z wydarzeń, które obsługiwaliśmy.
Polecamy także zapoznać się z naszą ofertą na realizację webinariów

Chciałbyś skorzystać z naszej oferty?
Wybierz dowolną formę kontaktu i przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi!