Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Oświetlenie imprez

BSC AV w swojej ofercie posiada cały wachlarz nowoczesnego sprzętu oświetleniowego scenicznego umożliwiającego realizację każdego przedsięwzięcia. Starannie dobrana aparatura idealnie sprawdza się w oświetleniu konferencji, imprez w hotelach, kongresów, wystaw, targów i koncertów.

Oświetlenie architektoniczne

Doskonałym dopełnieniem jest oświetlenie architektoniczne, akcentujące wyjątkowe walory elewacji i wnętrz. Urządzenia w technologii LED o znikomej emisji promieniowania UV idealnie nadają się do oświetlania zabytkowych wnętrz. Dlaczego oświetlenie imprez jest naprawdę ważne?

Dlaczego oświetlenie imprez jest naprawdę ważne?

Dzięki niemu twoja impreza może zyskać niepowtarzalny charakter i na długo zapadnie w pamięci zaproszonych gości. Kolorowe oświetlenie sceniczne to doskonałe dopełnienie projektu scenografii. Pozwala wydobyć detale, podkreślić zalety wnętrza i uwydatnić najważniejsze elementy. Za pomocą odpowiednio dobranego oświetlenia można również ukryć mankamenty i niedociągnięcia architektoniczne.

Oświetlenie koncertów

W przypadku koncertów i innych imprez muzycznych oświetlenie dyskotekowe odpowiednio dopasowane do muzyki, sprawi, że całość będzie wyglądała spójnie, a bodźce wzrokowo-słuchowe będą zdecydowanie przyjemniejsze dla odbiorców. Natężenie kolorowego oświetlenia scenicznego oraz jego zgranie z elementami utworów sprawi, że całość na długo pozostanie w pamięci jako niezwykłe widowisko muzyczno-wizualne.

Oświetlenie konferencji

Oświetlenie odgrywa równie ważną rolę, co nagłośnienie konferencji i systemy konferencyjne. Odpowiednio dobrane oświetlenie sprawi, że wszyscy uczestnicy spotkania będą dobrze widoczni, a wysoka rozdzielczość wyświetlanych treści i obrazów, prawidłowo ustawiony kontrast i szeroki kąt widzenia zapewnią przyjemny odbiór osobom zgromadzonym w sali konferencyjnej. Ponadto dobrze dobrane oświetlenie sali, w której odbywa się wydarzenie zapewni odpowiedni klimat adekwatny do tematyki i formy spotkania. W zależności od oczekiwań Klienta możemy stworzyć nastrojowy klimat towarzyszący kameralnym imprezom, jak też zadbać o oprawę świetlną typową dla dużych eventów, spotkań biznesowych, konferencyjnych.


WSTECZ

Aktualności

30.03.18 | W dniach 22 - 23 marca w Paryżu obsłużyliśmy kompleksowo konferencję firmy Medela

26.01.18 | Udział w targach Forum Branży Eventowej FBE

27.11.17 | Sceniczne oświetlenie kolorowe w Kopalni Soli w Wieliczce

Archiwum aktualności rzetelna firma
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji