Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Systemy konferencyjne

Tłumaczenia symultaniczne

BSC AV w swojej ofercie posiada markową aparaturę konferencyjną i kongresową firmy BOSCH. Sprzęt ten zgodny jest ze standardami Unii Europejskiej dotyczącymi jakości i obsługi. Oferujemy systemy konferencyjne, które mogą w znaczny sposób podnieść jakość i komfort przeprowadzanych konferencji. Oferowane przez nas systemy konferencyjne są zaawansowane technicznie i bardzo łatwe w obsłudze.Tłumaczenia symultaniczne konferencji prowadzone na bieżąco realizujemy w oparciu o sprzęt najwyższej klasy.

  • Systemy tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus umożliwiają przekład aż do 32 kanałów językowych przy zachowaniu jakości porównywalnej z płytą CD. Transmisja od pulpitu tłumacza do słuchawek uczestnika odbywa się w sposób cyfrowy, co odpowiada za wyeliminowanie zakłóceń. Dzięki wykorzystaniu podczerwieni, Integrus jako jedyny system do tłumaczeń symultanicznych może być wykorzystywany również na powietrzu. Dysponujemy także analogowym system do tłumaczeń symultanicznych Bosch.
  • System dyskusyjny / system konferencyjny Bosch Next Generation to szczyt technologii konferencyjnej. Systemy dyskusyjne dostępne w dwóch wersjach: przewodowej, gdzie liczba multifonów jest praktycznie nieograniczona i bezprzewodowej, gdzie w systemie może pracować jednocześnie do 150 multifonów! Systemy konferencyjne Bosch Next Generation są całkowicie kompatybilne z systemem tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus, tworząc doskonały zestaw konferencyjno-kongresowy. Pulpity uczestnika i przewodniczącego (multifony) umożliwiają przeprowadzenie głosowania, wyniki wyświetlane są na pulpicie przewodniczącego lub przy pomocy komputera i rzutnika na ekranie. System dyskusyjny Bosch Next Generation współpracuje z obrotową kamerą Bosch. Kamera sprzężona z jednostką sterującą umożliwia prezentacje mówcy na ekranie. Doskonałe kapsuły mikrofonowe oraz wykorzystanie specjalnych głośników gwarantują świetne brzmienie na sali i spełniają standardy emisyjne dla radia oraz telewizji.

WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji

Administratorem Państwa danych osobowych jest BSC AV Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Chełmska 21, Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji celów handlowych oraz zawierania bądź realizacji zawieranych umów. Administrator nie będzie bez pisemnej zgody przekazywał jakichkolwiek danych osobowych podmiotom trzecim. W przypadku powzięcia wiedzy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z obowiązującymi przepisami prosimy o powiadomienie nas o tym przesyłając maila na adres iod@bscav.eu. Przysługuje także Państwu prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.