Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Systemy do głosowania

Dysponujemy jednym z najbardziej zaawansowanych systemów do głosowania holenderskiej firmy IVS System pozwala na głosowanie z użyciem 2000 pilotów oraz uzyskanie do 99 odpowiedzi do jednego pytania. Sprzęt umożliwia głosowanie jawne, tajne oraz z rangą głosu. Systemy do głosowania wyposażone są w unikatową dla innych systemów opcję czytnika kart chipowych. Jeżeli zachodzi potrzeba, karty są programowane imiennie dla uczestników głosowania. IVS składa się z jednostki centralnej, pilota do głosowania z czytnikiem kart chipowych oraz komputera do prezentacji pytań. Pytania wyświetlane są za pomocą plazmy lub ekranu i projektora w dowolnej formie graficznej. System do głosowania może być używany na konferencjach, szkoleniach, spotkaniach zarządu, rady nadzorczej i rad gminy, warsztatach, przy przeprowadzaniu badań rynkowych, a także w quizach, konkursach i zabawach. Sprawdzi się jako system do głosowania rady nadzorczej.


WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji

Administratorem Państwa danych osobowych jest BSC AV Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Chełmska 21, Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji celów handlowych oraz zawierania bądź realizacji zawieranych umów. Administrator nie będzie bez pisemnej zgody przekazywał jakichkolwiek danych osobowych podmiotom trzecim. W przypadku powzięcia wiedzy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z obowiązującymi przepisami prosimy o powiadomienie nas o tym przesyłając maila na adres iod@bscav.eu. Przysługuje także Państwu prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.