Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Wizyta Premiera Chin Wen Jiabao

Mieliśmy zaszczyt obsługiwać pod kątem techniki konferencyjnej spotkania Premierów Polski i Chin.

Podczas rozmów w KPRM i Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich zapewniając miedzy innymi bezprzewodowy system dyskusyjny i oświetlenie wieczornego spotkania, jak również podczas spotkania na Zamku Królewskim gdzie premier Chin spotkał się z szefami rządów Polski, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Macedonii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Węgier.

Zapewniliśmy miedzy innymi, system tłumaczeń symultanicznych z 15 kabinami symultanicznymi oraz bezprzewodowy system dyskusyjny wsparty automatyczna kamerą.

 

 WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji