Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Konferencja Przewodniczących Parlamentów UE

W gmachu Parlamentu RP, odbyła się Konferencja Przewodniczących Parlamentów UE. Uczestnikami byli przewodniczący i wice przewodniczący Parlamentu Europejskiego, szefowie parlamentów państw, które należą do Unii Europejskiej oraz Chorwacji, Islandii, Serbii i Turcji, ubiegających się o członkostwo w Unii.

Byliśmy odpowiedzialni za obsługę techniczną tłumaczenia symultanicznego zapewniając 20 kabin spełniających normę ISO 4043, system dystrybucji tłumaczeń INTEGRUS wraz z odbiornikami dla 500 osób, cyfrowy system dyskusyjny DCN NG z 125 pulpitami dyskusyjnymi oraz transmisję audio/video i tłumaczeń.

System do tłumaczeń symultanicznych oraz system dyskusyjny zarządzane były przez tzw. PC Control, czyli specjalne aplikacje pozwalające kontrolować z laptopa wszystkie pulpity dyskusyjne oraz pulpity tłumaczy.


 WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji