Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Script Forum

Spotkania Scenarzystów Polskich to konferencja dla branży scenariopisarskiej, w tym roku odbyła się już po raz czwarty, w czterech miejscach.

Script Forum przeznaczone jest przede wszystkim dla scenarzystów, pisarzy, ale także dla szeroko pojętej branży filmowej - reżyserów i producentów.  Tegoroczne Script Forum to przede wszystkim niespotykany w żadnym innym miejscu rynek, na którym odkryć można było scenariusze oraz poznać autorów, projekty filmowe i telewizyjne.
BSCAV było partnerem festiwalu, zapewniając obsługę tłumaczenia symultanicznego w Kinie Kultura które było głównym miejscem spotkań.WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji