Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

XI Konferencja Naukowa PTHK

26 listopada pod patronatem naukowym Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego i Naczelnej Izby Aptekarskiej odbyła się XI Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej. Celem konferencji było przedstawienie stanu aktualnej wiedzy dotyczącej praktycznego zastosowania leków homeopatycznych w częstych chorobach wirusowych i immunologicznych.

Na potrzeby spotkania zapewniliśmy system tłumaczeń symultanicznych dla 200 osób.WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji