Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Spotkanie Europejskich Szefów Policji

W dniu 10.11.2011 w warszawskim hotelu Westin,  miało miejsce spotkanie Europejskich Szefów Policji zorganizowane w ramach obsługi przez Policję polskiego przewodnictwa w Radzie UE.

Wśród gości zaproszonych na warszawskie spotkanie znaleźli się Szefowie oraz wysokiej rangi przedstawiciele Policji z Państw Członkowskich UE oraz Państw Stowarzyszonych.

 

BSC AV zapewniło system dyskusyjny, nagłośnienie oraz system projekcyjny.WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji