Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

„Europejskie Prawo kontraktowe – znoszenie barier rynku wewnętrznego dla wzrostu”

W dniach 9-10.11.2011 odbyła się konferencja z udziałem Ministra Sprawiedliwości „Europejskie Prawo kontraktowe – znoszenie barier rynku wewnętrznego dla wzrostu”

Spotkanie, zorganizowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Komisję Europejską odbyło się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Głównym celem konferencji była dyskusja nad zmianami w prawie Unii Europejskiej ułatwiającymi zawieranie umów sprzedaży na rynku wewnętrznym, w tym transakcji internetowych dla europejskich konsumentów i przedsiębiorców.

 

BSC AV zapewniło kompleksową obsługę techniczną konferencji, zapewniając system tłumaczenia symultanicznego czterech języków dla 220 osób oraz nagłośnienie.WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji