Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Debata „Partner czy klient ? Nowe spojrzenie na relacje kultury i biznesu.”

W dn. 6.10.2011 w Soho Factory odbyła się debata organizowana przez Narodowe Centrum Kultury oraz British Council.

Debata poswięcona była współpracy instytucji i organizacji dzialających na rzecz kultury z firmami oraz pytaniom o kierunki jej rozwoju.

Gośćmi spotkania byli miedzy innymi, dr. Henryka Bochniarz z PKPP Lewiatan oraz Michael Dembiński z British Polish Chamber of Commerce

BSC AV zapewniało system tłumaczeń symultanicznych BOSCH Integrus z kabiną Audipack, tlumaczenie PL-ENG, system nagłośnieniowy JBL/Soundcraft, system wizyjny oparty o monitory plazmowe HD 50’’ oraz zapis video spotkania w wersji HD 1080 linii.

 WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji