Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Obsługa techniczna AOSF 2018 Arnett Symposium w Madrycie

W dniach 16 i 17 listopada obsługiwaliśmy AOSF 2018 Arnett Symposium. Odbywało się ono w prestiżowym obiekcie, jakim jest Madrid Marriott Auditorium. Naszym zadaniem była kompleksowa obsługa techniczna imprezy. Zadbaliśmy o odpowiednią oprawę multimedialną w postaci ekranu diodowego o wymiarach 55m2. Dało to doskonałe efekty, co mogą Państwo zobaczyć na zamieszczonych poniżej fotografiach. Widoczna jest na nich również przygotowana przez nas scenografia, którą dopasowaliśmy dokładnie do wymogów przestrzeni oraz do charakteru wydarzenia. Powierzono nam przygotowanie całej oprawy, również oświetlenie sali. Dzięki naszym działaniom nie tylko strona wizualna eventu robiła wrażanie. Zajęliśmy się także należytym nagłośnieniem konferencji, a także sprzętem do tłumaczenia symultanicznego  dla aż 400 osób!

  WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji