Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

W dniach 22 - 23 marca w Paryżu obsłużyliśmy kompleksowo konferencję firmy Medela

Mieliśmy przyjemność pracować dla firmy Medela, która, po raz kolejny, skorzystała z naszej profesjonalnej obsługi konferencji. Do Paryża, gdzie odbywało się spotkanie, zabraliśmy ze sobą ekran diodowy o powierzchni 66 mkw! Wykorzystaliśmy również naszą mównicę multimedialną, światła i nagłośnienie konferencyjne. Do tego zapewniliśmy tłumaczenie na ponad 700 osób. Efekty naszej pracy dla firmy Medela prezentujemy m.in. na profilu Facebooka. 

 

konferencja firmy Medela kompleksowa obsługa konferencji obsługa konferencji firmy Medela w ParyżuWSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji