Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Udział w targach Forum Branży Eventowej FBE

W dniu 11 stycznia 2018 roku braliśmy udział w targach Forum Branży Eventowej FBE.

Doskonale wiemy, iż innowacyjne i niepowtarzalne stoisko targowe zawraca szczególną uwagę potencjalnych Klientów oraz ma decydujący wpływ na wyróżnienie danego wystawcy spośród konkurencji. Dlatego też oprócz światła, plazm, kabiny do tłumaczenia symultanicznego, mównicy multimedialnej i innego sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego pokazaliśmy również kolejny sposób wygięcia diody.

Dało to wspaniały efekt i przyciągnęło wielu Klientów.

Wodospad wrażeń

    WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji