Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Sceniczne oświetlenie kolorowe w Kopalni Soli w Wieliczce

Nasze zaawansowane systemy oświetleniowe zostały wykorzystane podczas obsługi technicznej wydarzenia, które miało miejsce 135 m pod ziemią – w komorze Haluszki w Kopalni Soli w Wieliczce. Niesamowita sceneria, w której odbywała się uroczysta kolacja połączona z rozdaniem nagród została wzbogacona o oświetlenie sceny, efektowne oświetlenie ścian i sufitu. Zapewniliśmy również odpowiednie nagłośnienie eventu oraz zaawansowane systemy multimedialne.

Efekty naszej pracy oraz możliwości jakie stwarza profesjonalne oświetlenie imprez mogą Państwo podziwiać na załączonych zdjęciach.

wieliczka wieliczka wieliczkaWSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji