Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Konferencja w Łodzi

W dniach 15-16 września 2017 roku w Double Tree By Hilton w Łodzi odbyła się I Konferencja Edukacyjna Towarzystwa Ginekologów i Położników, podczas której zapewniliśmy odpowiednią oprawę:  nagłośnienie, światło, multimedia z dużym ekranem diodowym w roli głównej, mównicę multimedialną i scenografię.

Warto zaznaczyć, że ekrany diodowe idealnie sprawdzają się podczas każdej konferencji oraz eventów. W naszej ofercie znajdują się także ekrany zakrzywione. Zapraszamy do współpracy. 

konferencjaWSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji