Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Obsługa techniczna nagłośnienia i oświetlenia

Obsługa techniczna nagłośnienia i oświetlenia

6 czerwca br. byliśmy partnerem podczas uroczystej premiery autorskiego singla i videoclipu In Blue Leszka Stanka.  Prezentacja klipu oraz mini recital odbyły się w ATM Studio. Zapewnialiśmy światło, dźwięk, diodę i profesjonalną obsługę techniczną.

obsługa techniczna oświetleniaoświetlenie bsc av

Tłumaczenia symultaniczne i inne systemy

 

Natomiast 9 czerwca w hotelu Westin podczas Warsaw Security Summit 2017 zapewnialiśmy oświetlenie, diodę i plazmy, mównicę multimedialną oraz sprzęt do tłumaczenia symultanicznego i streaming.

 

Wykorzystaliśmy niezawodne systemy tłumaczeń symultanicznych pozwalające na przekład aż do 32 kanałów językowych przy jednoczesnym zachowaniu jakości porównywalnej z płytą CD. Cyfrowa transmisja od pulpitu tłumacza do słuchawek uczestnika pozwala na transmitowanie w szerokim zakresie szybkości. 

oświetlenie w hoteluWSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji