Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Nowość w naszej ofercie - gięte ekrany diodowe

Od maja w naszej ofercie dostępny jest nowy sprzęt. Do grona zwykłych ekranów diodowych dołączyły wygięte ekrany. Ekrany mogą przyjmować np. kształt koła. Tego rodzaju sprzęt oraz projektory i zaawansowane technologiczne ekrany projekcyjne pozwalają nam na świadczenie profesjonalnych usług z zakresu kompleksowej obsługi technicznej eventów.

 

Nasze ekrany diodowe gwarantują dynamiczną transmisję obrazu i wysoką jakość.

 

Gięte ekrany diodowe doskonale sprawdzą się zarówno w trakcie konkrecji prasowych, jak też podczas koncertów i innych wydarzeń z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu multimedialnego.

Gięte ekrany diodowe od bscav nowoczesne gięte ekrany diodowe od bscav bezpieczny montaż giętych ekranów diodowych zabezpieczone gięte ekrany diodowe od bscav zafoliowane gięte ekrany diodowe od bscavWSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji