Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

Kompleksowa obsługa techniczna

W dniach 10-12.03.2017 r. zapewnialiśmy kompleksową obsługę techniczną podczas XVIII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Kongres na ponad 700 osób miał miejsce w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu do nagłaśniania i oświetlania imprez oraz systemów tłumaczenia symultanicznego wszystko przebiegało na najwyższym poziomie i bez najmniejszych zakłóceń.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm wykorzystaliśmy również przy obsłudze gali wręczenia nagród w konkursie Perły Dermatologii Estetycznej w Hotelu Marriott. Zadbaliśmy o odpowiednią oprawę całej imprezy czuwając nad aspektami technicznymi oraz zapewniając niezawodne nagłośnienie, oświetlenie, scenografię.

conference-centre-warsawWSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji