Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Techniczna obsługa eventów

O firmie BSC AV SP. Z O.O.

Jesteśmy jedną z największych firm kongresowych w Polsce oraz liderem na rynku usług technicznych. Specjalizujemy się w technicznej obsłudze imprez, eventów krajowych i międzynarodowych, konferencji, gali, przedstawień, imprez rządowych. Zajmujemy się obsługą techniczną, tłumaczeniową, nagłośnieniową i oświetleniową. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie koncertowe, ekrany projekcyjne, kolorowe oświetlenie sceniczne, tłumaczenia symultaniczne podczas konferencji. Realizujemy i zabezpieczamy technicznie zarówno imprezy kameralne, jak również masowe w tym między innymi koncerty, gale, przedstawienia, imprezy rządowe.

Specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam w profesjonalny i optymalny sposób doradzić naszemu klientowi, jaki sprzęt techniczny będzie idealnie spełniał jego wymagania. Na zlecenie klienta zajmujemy się zakupem, montażem i uruchomieniem zakupionego u nas sprzętu.

 

NASZE ATUTY

  • Mamy nowoczesny sprzęt techniczny.
  • Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym – nie tylko profesjonalną, rzeczową, ale także elastyczną i otwartą na potrzeby oraz sugestie klienta.
  • Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Spełniamy niezbędne standardy Unii Europejskiej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów kongresowych firmy Bosch. Nasza firma jest członkiem sieci Congress Rental Network, zrzeszającej największe światowe firmy pracujące na najwyższej klasy sprzęcie konferencyjnym firmy BOSCH.
  • Dotrzymujemy terminów, potrafimy pracować pod presją czasu.
  • Działamy błyskawicznie i dynamicznie. Siedziba naszej firmy znajduje się na Mokotowie przy ulicy Chełmskiej. Jest to doskonała lokalizacja, dająca nam możliwość dotarcia na czas w każdy punkt miasta, a dojazd do nas nie zabiera naszym klientom zbyt wiele czasu.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie. Działamy na rynku od lat, rozwijamy się i obsługujemy imprezy w różnych częściach Polski. W celu usprawnienia obsługi naszych klientów otworzyliśmy oddziały w liczących się ośrodkach kongresowych – w Krakowie, Poznaniu i Sopocie. Współpracujemy również z największymi i najbardziej prestiżowymi hotelami w Polsce.

Do każdego realizowanego przez nas projektu podchodzimy poważnie i z pełnym zaangażowaniem, a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem!

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji

Administratorem Państwa danych osobowych jest BSC AV Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Chełmska 21, Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji celów handlowych oraz zawierania bądź realizacji zawieranych umów. Administrator nie będzie bez pisemnej zgody przekazywał jakichkolwiek danych osobowych podmiotom trzecim. W przypadku powzięcia wiedzy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z obowiązującymi przepisami prosimy o powiadomienie nas o tym przesyłając maila na adres iod@bscav.eu. Przysługuje także Państwu prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.