Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Nagłośnienie imprez i konferencji oraz nagłośnienie koncertowe

Od Ponad 20 lat specjalizujemy się w nagłaśnianiu imprez wszelkiego rodzaju, począwszy od konferencji odbywających się w hotelach i obiektach kongresowych, a skończywszy na koncertach, pokazach w dużych obiektach widowiskowych oraz eventach. Dysponujemy profesjonalną i riderową aparaturą takich firm jak JBL, L’acoustics, Shure, Yamaha, Soundcraft, Lexicon, dbx, BSS, którą z sukcesem wykorzystujemy na imprezach. Dzięki temu nawet na małej konferencji stosujemy sprzęt konferencyjny najwyższej jakości.

Nagłośnienie koncertowe

Zajmujemy się realizacją nagłośnienia imprez różnego rodzaju oraz nagłośnienia koncertowego. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz sprzęt najwyższej jakości. Zajmujemy się nagłośnieniem koncertowym oraz nagłośnieniem eventów na małych, średnich, i dużych imprezach. Bogate zaplecze sprzętowe, które oferujemy oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że Klienci chętnie decydują się na współpracę z nami.

Nagłośnienie konferencji

Zapewniamy nagłośnienie konferencji organizowanych zarówno na terenie Warszawy i okolic jak i całej Polski. Nagłośnienie dopasowujemy do wielkości i kształtu pomieszczenia, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że nawet na końcu sali prezentacja będzie bardzo dobrze słyszana. Posiadamy ogromną wiedzę, bogate zaplecze sprzętowe i obsługę techniczną nagłośnienia na najwyższym poziomie.

Oprócz nagłośnienia imprez oraz nagłośnienia konferencji zajmujemy się także ich oświetleniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oświetlenia imprez i konferencji.


WSTECZ
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji