Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Tłumaczenia symultaniczne

BSC AV w swojej ofercie posiada markową aparaturę konferencyjną i kongresową firmy BOSCH. Sprzęt ten zgodny jest ze standardami Unii Europejskiej dotyczącymi jakości i obsługi.

  • Systemy tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus umożliwiają przekład aż do 32 kanałów językowych przy zachowaniu jakości porównywalnej z płytą CD. Transmisja od pulpitu tłumacza do słuchawek uczestnika odbywa się w sposób cyfrowy, co odpowiada za wyeliminowanie zakłóceń. Dzięki wykorzystaniu podczerwieni, Integrus jako jedyny system do tłumaczeń symultanicznych może być wykorzystywany również na powietrzu. Dysponujemy także analogowym system do tłumaczeń symultanicznych Bosch.
  • System dyskusyjny / system konferencyjny Bosch Next Generation to szczyt technologii konferencyjnej. Dostępny w dwóch wersjach: przewodowej, gdzie liczba multifonów jest praktycznie nieograniczona i bezprzewodowej, gdzie w systemie może pracować jednocześnie do 150 multifonów! Urządzenia Bosch Next Generation są całkowicie kompatybilne z systemem tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus, tworząc doskonały zestaw konferencyjno-kongresowy. Pulpity uczestnika i przewodniczącego (multifony) umożliwiają przeprowadzenie głosowania, wyniki wyświetlane są na pulpicie przewodniczącego lub przy pomocy komputera i rzutnika na ekranie. System dyskusyjny Bosch Next Generation współpracuje z obrotową kamerą Bosch. Kamera sprzężona z jednostką sterującą umożliwia prezentacje mówcy na ekranie. Doskonałe kapsuły mikrofonowe oraz wykorzystanie specjalnych głośników gwarantują świetne brzmienie na sali i spełniają standardy emisyjne dla radia oraz telewizji.

WSTECZ

Aktualności

30.03.18 | W dniach 22 - 23 marca w Paryżu obsłużyliśmy kompleksowo konferencję firmy Medela

26.01.18 | Udział w targach Forum Branży Eventowej FBE

27.11.17 | Sceniczne oświetlenie kolorowe w Kopalni Soli w Wieliczce

Archiwum aktualności rzetelna firma
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji