Systemy wizyjne
Nowości

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PL | EN
Congress Rental Networking

Aktualności

W celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu technicznej obsługi eventów, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, konferencyjny. Śledzimy również trendy branżowe i skupiamy uwagę na nowościach rynkowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję organizacji wydarzenia i technicznej obsługi imprez na wysokim poziomie z wykorzystaniem wysokiej klasy zaawansowanego i niezwodnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy.

 

 

14 Światowy Kongres Badań Radiacyjnych

W dniach 28.08 – 1.09.2011, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie gościł uczestników 14 Światowego Kongresu Badań Radiacyjnych.

Obrady plenarne miały miejsce w Sali Kongresowej gdzie pracował miedzy innymi system nagłośnieniowy JBL VERTEC oraz system prezentacyjny składający się miedzy innymi z ekranu o powierzchni 48 m2 i projektora o mocy 20 000 ansi.

Dodatkowo zapewniliśmy nagłośnienie, system prezentacyjny oraz obsługę na siedmiu salach panelowych.WSTECZ

Aktualności

30.03.18 | W dniach 22 - 23 marca w Paryżu obsłużyliśmy kompleksowo konferencję firmy Medela

26.01.18 | Udział w targach Forum Branży Eventowej FBE

27.11.17 | Sceniczne oświetlenie kolorowe w Kopalni Soli w Wieliczce

Archiwum aktualności rzetelna firma
projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

systemy konferencyjne - tłumaczenia symultaniczne - oświetlenie imprez - systemy dyskusyjne - obsługa techniczna imprez - instalacje av - systemy do głosowania - nagłośnienie koncertów i konferencji